Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. м.Рожнятів,площа Єдності буд.6 тел.096-8253344

Вівторок, 22.06.2021, 15:47
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Каталог продукції

У розділі матеріалів: 16
Показано матеріалів: 1-15
Сторінки: 1 2 »

Касовий апарат "Екселліо DP-15" від болгарської компанії Datecs LTD, побудований на базі принтера Epson. Каса сертифікована німецьким центром сертифікації PKM Еlectronic GmbH і українським ДП «Укрметртестстандарт».    

5600 грн.  з індикатором клієнта і GPRS модемом        

Новий касовий апарат «Екселліо DP-25» - чергова розробка компанії Datecs, світового лідера виробництва фіскального обладнання. Дана модель має необхідний набір опцій для роботи в поєднанні з комплексними системами автоматизації торговельних процесів.

6500 грн.  без індикатора клієнта з GPRS модемом

індикатор клієнта +800грн.

MINI-T 400ME

MINI-T400МЕ  - портативний касовий апарат з можливостями передачі даних по бездротових каналах зв'язку (GPRS).
 Касовий апарат MINI-T400МЕ має чіткий графічний екран, надійний механізм друку (SEIKO, Японія), клавіатуру з підвищеною зносостійкістю і акумуляторну батарею, що забезпечує тривалу роботу без підключення до електромережі. Система команд касового апарату MINI-T 400МЕ максимально наближена до тієї, яка реалізована в MINI-500.02ME.


версія 4101-4 - 7000 грн.

MINI-T51.01

MINI-T51.01 - портативний касовий апарат з контрольною стрічкою в електронній формі, вбудованим GSM / GPRS-модемом і зчитувачем магнітних карт. Має Ethernet-порт для проводового підключення до інтернету.

5101-2 rev. EGM - 7900 грн.
5101 rev. EM - 7300 грн.

Автономний радіотермінал, що дозволяє швидко, ефективно і безпечно проводити платіжні операції за допомогою вбудованого  GPRS-модему.

POS-термінал не вимагає виділеного доступу до мережі Інтернет, може працювати від мережі 220V або від вбудованого акумулятора. Компактний, доступний і простий у використанні.

InnoWeb InnoWeb-термінал,який представляє собою спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє  здійснювати продаж передплачених ваучерів за допомогою звичайного комп'ютера, підключеного до Інтернету.
КАЛИНА-110Т

Новий портативний електронний контрольно-касовий апарат «КАЛИНА-110Т» призначений для використання в торгівлі, громадському харчуванні, сфері послуг, а також виїзній(мобільній) торгівлі. Застосування новітніх технологій в цьому апараті дало змогу забезпечити надзвичайно широкі можливості, незважаючи на його незначні розміри і вагу.

 

 

 

КАЛИНА МА-11.01 Спеціалізований ЕККА для АЗС "КАЛИНА МА-01.01”, "КАЛИНА МА-11.01”  виробництва НВП "Троян"  - найвищий стандарт системних РРО на ринку. Призначений для роботи на середніх і великих автозаправних комплексах. Це модерний дизайн, високі функціональність і ергономічність СЕККА в поєднанні з апробованою технологією і мікропроцесорною електронікою.
КАЛИНА МА-01.02 Спеціалізований електронний контрольно-касовий апарат (СЕККА) для автостанцій та автовокзалів - КАЛИНА МТ-01.02 високофункціональний та надійний апарат, який забезпечує повну автоматизацію технологічних і бізнес-процесів автовокзалів та автостанцій області й головного офісу підприємства, продаж і повернення квитків у мережі Internet тощо.
Вага електронна торгова ВТА-60/15-5-А Ваги торгівельні ВТА-60/15-5-А, виробництва НВП ''Промприлад'', призначені для зважування і визначення вартості товару як в стаціонарних умовах,так і в умовах виїзної торгівлі. Ваги мають привабливий дизайн, володіють високою надійністю і всіма необхідними функціями.
Вага електронна торгова ВТА-60/15-5-Т-АВаги торгівельні ВТА-60/15-5-Т-А, виробництва НВП ''Промприлад'', призначені для зважування і визначення вартості товару як в стаціонарних умовах,так і в умовах виїзної торгівлі. Ваги мають привабливий дизайн, володіють високою надійністю і всіма необхідними функціями.
Вага електронна торгова ВТА-60/15-6-А Ваги торгівельні ВТА-60/15-6-А, виробництва НВП ''Промприлад'', призначені для зважування і визначення вартості товару як в стаціонарних умовах,так і в умовах виїзної торгівлі. Ваги мають привабливий дизайн, володіють високою надійністю і всіма необхідними функціями.
 
 
 
Портативний електронний контрольно-касовий апарат IKC-M510 використовується при готівковому / безготівковому розрахунку з покупцями за продані товари та послуги на підприємствах торгівлі (в т.ч. і виїзної торгівлі, у сфері послуг, в готельному і ресторанному бізнесах, ломбардах, при продажу ювелірних виробів, оплаті за мобільний зв'язок і т.д.).

IKC-M510 Інтерфейси Ethernet                          -  6200 грн.                  
IKC-M510.01 Інтерфейси Ethernet + GPRS-модем     -  6800 грн.
 
CЕККА “LeoCAS-501P” – вітчизняний спеціалізований електронний контрольно-касовий апарат нового покоління, який формує контрольну стрічку в електронній формі (КСЕФ) та має вбудований модем для передачі контрольно-звітної інформації на сервер Державної фіскальної служби України, а також в головний офіс підприємства для забезпечення автоматизації бізнес процесів.

 
                                          

 Сімейство програм «МініСофт Комерція (торгівля, громадське харчування,авто(СТО),салон)» - власна розробка компанії МініСофт.

Призначення програм - автоматизація оперативного та фінансового управління об'єктів роздрібу, громадського харчування,сфери послуг: магазини, бутіки, кафе, бістро, піцерії, а також аптек, автомийок (СТО),салонів краси. Проста і зручна програма "МініСофт Комерція" за доступною ціною. Підтримка всього торгового обладнання (сканера штрих-коду, принтери чеків та етикеток, ваги, картрідер, фіскальні реєстратори і ЕККА та ін.).  

 

1-15 16-16
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Погода


Автоматизація роздрібної торгівлі
магазинів, бутіків, аптек, кафе
Касовий апарат
Екселліо DP-15 Касовий апарат Екселліо ДП-15
Касовий апарат
Екселліо DP-25 Касовий апарат Екселліо ДП-25
Касовий апарат
ІКС-М510 Касовий апарат ІКС-М510
Наші партнери
ІНТЕМ
IKC
Екселліо
Юнісистем
МініСофт
НВП Троян
ДНВП"ЕЛЕКТРОНМАШ"

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2021
Використовуються технології uCoz