Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. тел.03474 2-04-04

Вівторок, 24.10.2017, 05:48
Вага
Digi DS-700EP Вага Digi DS-700EP
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 159
******************
На якому касовому апараті (реєстраторі) Ви працюєте?
Всього відповідей: 371
******************
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » РРО документація » Законодавство по РРО

Лист Міндоходів "Щодо подання звітності з використання РРО"
[ ] 23.10.2013, 18:37

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 27.09.2013 р. № 12061/6/99-99-22-61-03-15/1187
   
   Щодо подання звітності з використання РРО


   
   Міністерство доходів і зборів України розглянуло лист щодо подання звітності пов’язаної із застосовуванням реєстратора розрахункових операцій і повідомляє.
   
   Відповідно до абзаців 2, 3 п. 7, ст. 3 Закону України від 6 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або електронні контрольно-касові реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам’яті модемів, які до них приєднанні.
   
   Суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, за виключенням електронних контрольно-касових реєстраторів, повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв’язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних в готівковій та/або в безготівковій формі, або про обсяг операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, яка міститься в їх фіскальній пам’яті.
   
   Згідно абзацу 1, п.7, ст. 3 Закону № 265 суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосовуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані, подавати до органів державної податкової служби звітність, пов’язану із застосуванням реєстратора розрахункових операцій та розрахункових книжок, не пізніше 15 числа наступного за звітним місяця у разі, якщо цим пунктом не передбачено подання інформації по дротових або бездротових каналах зв’язку.
   
   Отже, суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій та відповідно до абзаців 2,3 п.7, ст. 3 Закону № 265 подають до Міністерства доходів і зборів України по дротових або бездротових каналах зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, паперовий звіт за формою № ЗВР-1 не подають.
   
   Разом з тим, звіт за формою № ЗВР-1 до органів Міндоходів подають суб’єкти господарювання, які у випадках, визначених Законом № 265 не застосовують реєстратори розрахункових операцій та проводять розрахунки з використанням книги обліку розрахункових операцій та розрахункової книжки.
   
   Заступник Міністра

А.П.Ігнатов
Категорія: Законодавство по РРО | Додав: admin
Переглядів: 253 | Завантажень: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Погода


Касовий апарат
Калина МТ-05.02 Касовий апарат Калина МТ-05.02
Касовий апарат
MINI-500ME Касовий апарат МІNІ-500МЕ
Наші партнери
ІНТЕМ
IKC
Система Захід
НВФ"Юнісистем"
SystemGroup
НВП Троян
ДНВП"ЕЛЕКТРОНМАШ"

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2017
Використовуються технології uCoz