Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. м.Рожнятів,площа Єдності буд.6 тел.096-8253344

Субота, 15.12.2018, 00:50
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » РРО документація » Законодавство по РРО

Постанова "Про внесення змін до Порядку технічного обслуговування та ремонту РРО"
[ ] 26.01.2016, 22:24

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 січня 2016 р. № 21

Київ

Про внесення змін до Порядку технічного 
обслуговування та ремонту реєстраторів 
розрахункових операцій

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2004 р. № 601 (Офіційний вісник України, 2004 р., № 19, ст. 1318), зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України                                                А. ЯЦЕНЮК

Інд. 34  

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 січня 2016 р. № 21

 

ЗМІНИ,

що вносяться до Порядку технічного обслуговування 
та ремонту реєстраторів розрахункових операцій

1. У пункті 1 слова “суб’єктів підприємницької діяльності” замінити словами “суб’єктів господарювання”.

2. Абзац перший пункту 2 після слів “Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” доповнити словами “(далі — Закон)”.

3. У першому реченні пункту 7 слова і цифри “міждержавного стандарту (ГОСТ 2.601-95)” замінити словами і цифрами “міждержавного стандарту (ДСТУ 2.601:2006)”.

4. У пункті 12 слова “визначеному Державною податковою адміністрацією, та” замінити словами “встановленому законодавством,”.

5. У пункті 23:

1) у першому реченні цифри і слово “72 години” замінити словами “сім робочих днів”;

2) друге речення викласти в такій редакції: “У разі незабезпечення в установлений строк гарантійного ремонту реєстратора центр сервісного обслуговування зобов’язаний не пізніше сьомого робочого дня з дня прийняття в ремонт реєстратора ввести в експлуатацію належним чином зареєстрований на суб’єкта господарювання резервний реєстратор.”;

3) доповнити пункт абзацом такого змісту:

“Центр сервісного обслуговування несе відповідальність, передбачену укладеними з користувачами договорами про технічне обслуговування та ремонт реєстраторів.”.

6. У пункті 42 слова “Мінекономіки та Державною податковою адміністрацією” замінити словами “Мінекономрозвитку та Мінфіном”.

7. Пункт 44 доповнити абзацом такого змісту:

“У разі зміни законодавчих вимог до використання реєстратора виробник (постачальник) зобов’язаний за наявності технічних можливостей здійснити його доопрацювання.”.

8. У першому реченні пункту 51 слова “Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” замінити словом “Закону”.

9. Пункт 56 викласти в такій редакції:

“56. У разі виявлення несправностей реєстратора, а також пошкодження засобів контролю користувач зобов’язаний повідомити центр сервісного обслуговування, а також територіальний орган ДФС, у якому він зареєстрований платником податків, у строки та спосіб, установлені пунктом 16 статті 3 Закону.”.

10. У тексті Порядку слова “орган державної податкової служби” в усіх відмінках замінити словами “територіальний орган ДФС” у відповідному відмінку.

11. У додатках до Порядку:

1) у додатку 1:

слова “(найменування, код згідно з ЄДРПОУ (номер згідно з ДРФО), місцезнаходження)” замінити словами “(найменування або прізвище, ім’я та по батькові, податковий номер або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта), місцезнаходження)”;

слова “(найменування суб’єкта підприємницької діяльності  користувача, код згідно з ЄДРПОУ (номер згідно з ДРФО), місцезнаходження)” замінити словами “(найменування суб’єкта господарювання  користувача або прізвище, ім’я та по батькові, податковий номер або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта), місцезнаходження)”;

у тексті додатка цифри “200_” замінити цифрами “20__”;

2) у додатку 2:

слова “(найменування, код згідно з ЄДРПОУ (номер згідно з ДРФО), місцезнаходження, номер телефону)” замінити словами “(найменування або прізвище, ім’я та по батькові, податковий номер або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта), місцезнаходження, номер телефону)”;

слова “(найменування суб’єкта підприємницької діяльності, код згідно з ЄДРПОУ (номер згідно з ДРФО), місцезнаходження, номер телефону)” замінити словами “найменування суб’єкта господарювання або прізвище, ім’я та по батькові, податковий номер або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта), місцезнаходження, номер телефону)”;

у тексті додатка цифри “200_” замінити цифрами “20__”;

3) у додатку 3 назву графи “Найменування суб’єкта підприємницької діяльності користувача, код згідно з ЄДРПОУ (номер згідно з ДРФО), місцезнаходження, номер телефону” викласти в такій редакції: “Найменування суб’єкта господарювання  користувача або прізвище, ім’я та по батькові, податковий номер або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта), місцезнаходження, номер телефону”.

 

 

Категорія: Законодавство по РРО | Додав: admin
Переглядів: 155 | Завантажень: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Погода


Автоматизація роздрібної торгівлі
магазинів, бутіків, аптек, кафе
Касовий апарат
Екселліо DP-15 Касовий апарат Екселліо ДП-15
Касовий апарат
Екселліо DP-25 Касовий апарат Екселліо ДП-25
Касовий апарат
ІКС-М510 Касовий апарат ІКС-М510
Наші партнери
ІНТЕМ
IKC
Екселліо
Юнісистем
МініСофт
НВП Троян
ДНВП"ЕЛЕКТРОНМАШ"

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2018
Використовуються технології uCoz