Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. тел.03474 2-04-04

Четвер, 21.09.2017, 19:35
Вага
Digi DS-700EP Вага Digi DS-700EP
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 159
******************
На якому касовому апараті (реєстраторі) Ви працюєте?
Всього відповідей: 369
******************
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » РРО документація » Законодавство по РРО

Лист Міндоходів "Про реєстрацію РРО"
[ ] 25.10.2013, 18:04

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 07.10.2013 р. N 20223/7/99-99-22-01-03-17/1216
   
   Про реєстрацію РРО


   
   Статтею 3 Закону України від 6 липня 1995 року N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" визначено, що суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі, зобов'язані застосовувати РРО, що включені до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій (далі - Державний реєстр), з додержанням встановленого порядку їх застосування.
   
   Пунктом 2 Положення про технічну комісію, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 17.04.2007 р. N 236, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.05.2007 р. за N 445/1371, визначено, що технічна комісія - дорадчий орган, до компетенції якого належить попередній розгляд документів та опрацювання проектів рішень про включення моделей РРО до Державного реєстру або виключення їх з Державного реєстру, підготовлених уповноваженою організацією, розгляд проектів нормативно-правових актів та нормативних документів з питань ведення Державного реєстру.
   
   Згідно із пунктом 4 зазначеного Положення технічна комісія відповідно до покладених на неї завдань готує та надає пропозиції щодо строків та порядку виведення з експлуатації або доопрацювання РРО, які не відповідають новим вимогам, у разі зміни фіскальних вимог або вимог нормативних документів до реєстраторів.
   
   На засіданні технічної комісії, яке відбулось 21.06.2013 р., прийнято рішення про вилучення з 01.10.2013 р. із Державного реєстру моделей РРО, які не забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів Міндоходів відповідно до вимог, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 08.10.2012 р. N 1057 "Про затвердження Вимог щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних та Порядку передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій дротовими або бездротовими каналами зв'язку до органів державної податкової служби" (далі - Наказ N 1057).
   
   Відповідно до рішення технічної комісії (протокол N 22 від 21.06.2013 р.) наказом Міністерства доходів і зборів України від 01.10.2013 р. N 522 затверджено Державний реєстр реєстраторів розрахунковим операцій.
   
   У порівнянні з попередньою редакцією з Державного реєстру вилучено моделі РРО, які не забезпечують виконання вимог Наказу N 1057.
   
   Однак зазначені РРО зареєстровані в органах Міндоходів у встановленому законодавством порядку.
   
   Виходячи з цього, органам Міндоходів необхідно провести скасування реєстрації РРО у порядку, визначеному пунктами 2.12 та 2.13 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 р. N 614, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.02.2001 р. за N 105/5296 (далі - Порядок).
   
   Відповідно до пункту 2.13 Порядку податковий орган за місцем реєстрації РРО повинен попередити суб'єкта господарювання за місяць до настання терміну про необхідність скасування реєстрації РРО.
   
   Після набрання чинності наказу Міндоходів від 28.08.2013 р. N 417, яким затверджена нова редакція Порядку, попередження суб'єктів господарювання та скасування реєстрації необхідно здійснити згідно з його вимогами. Слід зазначити, що ці вимоги також передбачають місячний строк попередження суб'єкта господарювання щодо проведення скасування реєстрації РРО.
   
   Крім того, вважаємо за необхідне провести попередження суб'єктів господарювання в термін до 01.11.2013 р. та відповідно забезпечити скасування реєстрації РРО в термін до 01.12.2013 р.
   
   Таким чином, суб'єкти господарювання до отримання відповідного попередження від органу Міндоходів та протягом місяця після його отримання матимуть можливість використовувати при проведенні розрахункових операцій наявну касову техніку та здійснити заходи щодо її доопрацювання з метою виконання норм чинного законодавства.
   
   Звертаємо увагу, що застосування штрафних санкцій за неподання до органів Міндоходів контрольно-звітної інформації РРО відповідно до вимог чинного законодавства настає з 1 січня 2014 року.
   
   До вказаного терміну жоден суб'єкт господарювання не повинен притягуватись до фінансової відповідальності за непередачу контрольно-звітної інформації РРО в електронній формі.
   
   Зазначену інформацію необхідно терміново довести до відома підрозділів податкового аудиту та підрозділів ІТ та обліку платників підпорядкованих органів та суб'єктів господарювання, які використовують РРО при готівкових розрахунках.
   
   Заступник Міністра
   
А. Ігнатов
Категорія: Законодавство по РРО | Додав: admin
Переглядів: 317 | Завантажень: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Погода


Касовий апарат
Калина МТ-05.02 Касовий апарат Калина МТ-05.02
Касовий апарат
MINI-500ME Касовий апарат МІNІ-500МЕ
Наші партнери
ІНТЕМ
IKC
Система Захід
НВФ"Юнісистем"
SystemGroup
НВП Троян
ДНВП"ЕЛЕКТРОНМАШ"

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2017
Використовуються технології uCoz