Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. м.Рожнятів,площа Єдності буд.6 тел.096-8253344

Середа, 21.08.2019, 10:33
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Касові апарати » УКРЕККА » День народження касового апарату.
День народження касового апарату.
adminДата: Середа, 07.11.2018, 20:10 | Повідомлення # 1
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 1597
Статус: Offline
День народження касового апарату.

В кінці осені всі ми святкуємо дуже цікавий і трохи незвичайний свято. Доводиться він традиційно на 4 листопада і відомий як День народження касового апарату. Саме у цей листопадовий день в 1879 році американець Д. Рітті отримав патент на перший касовий апарат, який допоміг йому розбагатіти і прославив свого винахідника далеко за межами країни.

Джеймс Рітті володів незадовго до свого грандіозного винаходу невеликим салуном в штаті Огайо, причому діла його порою йшли настільки погано, що він ніяк не міг вилізти з убогості. Причина полягала зовсім не в тому, що він не умів організувати роботу або відрізнявся марнотратством - весь прибуток благополучно розчинявся в кишенях злодійкуватих барменів. Так би все і продовжувалося, якби Рітті, пливучи на пароплаві, не зайшов в машинне відділення і не побачив прилад, що фіксує в двигуні звороти валу.

Дія цього приладу наштовхнула підприємця на думку сконструювати щось подібне і встановити в салуне, щоб бармен фіксував кожну покупку.

Цей спосіб йому здавався максимально простим і принадним способом присікти крадіжку своїх співробітників і нарешті почати отримувати прибуток, що належить йому, з власної справи.

За допомогою свого винаходу він не лише зміг боротися з відвертим обманом і почав отримувати прибуток від салуна, але і став виробляти нові, більш вдосконалені касові апарати, які показували і видавали покупцеві чек з сумою і переліком товарів.

У нас в країні перші касові апарати з'явилися в кінці XIX століття і стали користуватися великою популярністю у купців і власників магазинів, прагнучих чітко вести початий бізнес.

А в даний час бурхливого розвитку дистанційних продажів вони також не втрачають популярності, наприклад інтернет-магазин Амвей щодня використовує даний винахід.

http://www.uekka.org.ua/novina/deny-rozhdeniya-kassovogo-apparata.html
 
Форум » Касові апарати » УКРЕККА » День народження касового апарату.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2019
Використовуються технології uCoz
radionet