Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. м.Рожнятів,площа Єдності буд.6 тел.03474 2-04-04

Четвер, 24.05.2018, 15:25
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: admin  
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Чи зобов’язані підприємці при продажу у кіосках газет (застосовувати РРО?)
Чи зобов’язані підприємці при продажу у кіосках газет
adminДата: Середа, 21.06.2017, 10:40 | Повідомлення # 1
Ранг 9
Група: Администраторы
Повідомлень: 1112
Статус: Offline
Чи зобов’язані підприємці при продажу у кіосках газет застосовувати РРО?


Суб’єкти господарювання мають право не застосовувати реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки при продажу у кіосках, з лотків та розносок газет, журналів та інших видань, листівок, конвертів, знаків поштової оплати, якщо питома вага такої продукції становить понад 50 відсотків загального товарообігу.

При цьому обов’язковою умовою є відсутність у складі загального товарообігу операцій з продажу алкогольних напоїв та підакцизних непродовольчих товарів.

Зазначена норма передбачена ст. 9 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, зі змінами.

Головне управління ДФС у Херсонській області
 
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Чи зобов’язані підприємці при продажу у кіосках газет (застосовувати РРО?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2018
Використовуються технології uCoz
radionet