Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. м.Рожнятів,площа Єдності буд.6 тел.096-8253344

Середа, 21.08.2019, 10:35
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: admin  
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Перереєстрація платником єдиного податку не впливає (на порядок застосування РРО)
Перереєстрація платником єдиного податку не впливає
adminДата: Вівторок, 02.10.2018, 21:30 | Повідомлення # 1
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 1597
Статус: Offline
Перереєстрація платником єдиного податку не впливає на порядок застосування РРО

ФОП, досягнувши обсягу доходу в 1 млн грн за рік, зобов’язаний при готівкових розрахунках застосовувати РРО незалежно від подальшої перереєстрації такого підприємця

Податківці в індивідуальній консультації від 04.09.2018 р. №3819/ІПК/22-01-13-01-10 нагадали, що РРО не застосовуються, зокрема, платниками єдиного податку другої і третьої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень (п. 296.10 ПКУ).

У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 000 000 гривень застосування РРО для такого платника єдиного податку є обов’язковим.

Застосування РРО розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку.

При цьому, як роз’яснюють податківці у коментованій консультації, якщо зазначені особи, які до припинення підприємницької діяльності (переходу на сплату інших податків та зборів) перевищили встановлений обсяг доходу, а потім повторно зареєструвались платниками єдиного податку, то такі особи зобов’язані застосувати РРО у всіх наступних податкових періодах протягом їх реєстрації, незалежно від подальших змін обсягів доходу.

Тобто за висновком податківців, якщо розмір зазначений у п. 296.10 ПКУ під час перебування на спрощеній системі було перевищено, то суб’єкт підприємницької діяльності зобов’язаний застосовувати РРО при всіх розрахункових операціях, незалежно від доходу в майбутньому, припинення чи поновлення підприємницької діяльності або перереєстрації платником єдиного податку.

Зауважимо, що така позиція податківців не нова. Зокрема, про такий підхід податківців ми писали тут.

Окрім цього, нагадаємо, що норми п. 296.10 ПКУ не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

https://news.dtkt.ua/state/cash-handling/50628
 
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Перереєстрація платником єдиного податку не впливає (на порядок застосування РРО)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2019
Використовуються технології uCoz
radionet