Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. м.Рожнятів,площа Єдності буд.6 тел.03474 2-04-04

Вівторок, 22.05.2018, 04:17
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: admin  
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Обмеження граничної суми готівкового розрахунку і РРО
Обмеження граничної суми готівкового розрахунку і РРО
adminДата: Понеділок, 14.05.2018, 13:55 | Повідомлення # 1
Ранг 9
Група: Администраторы
Повідомлень: 1108
Статус: Offline
Чи поширюється обмеження граничної суми готівкового розрахунку, встановлене у розмірі 10 000 (50 000) грн., на розрахунки, які здійснюються платниками податків із застосуванням РРО (РК)?


На виконання ст. 33 Закону України від 20.05.1999 р. № 679 - XIV «Про Національний банк України» та з метою удосконалення готівкових розрахунків Правлінням НБУ постановою від 29.12.2017 р. № 148 затверджено Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні (далі – Положення № 148).

Підпунктом 5 п. 3 розд. І Положення № 148 визначено, що готівкові розрахунки – платежі готівкою суб’єктів господарювання і фізичних осіб за реалізовану продукцію (товари, виконані роботи, надані послуги), а також за операціями, які безпосередньо не пов’язані з реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг) та іншого майна.

Згідно з п. 6 розд. ІІ Положення № 148 суб’єкти господарювання мають право здійснювати розрахунки готівкою протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами:

1) між собою – у розмірі до 10000 (десяти тисяч) грн. уключно;

2) з фізичними особами – у розмірі до 50000 (п’ятдесяти тисяч) грн. уключно.

Платежі понад установлені граничні суми проводяться через банки або небанківські фінансові установи, які в установленому законодавством порядку отримали ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунку, шляхом переказу коштів з поточного рахунку на поточний рахунок або внесення коштів до банку чи небанківської фінансової установи для подальшого їх переказу на поточні рахунки в банку. Кількість суб’єктів господарювання та фізичних осіб, з якими здійснюються готівкові розрахунки, протягом дня не обмежується.

Обмеження, установлене в п. 6 розд. II Положення № 148, стосується також розрахунків під час оплати за товари, придбані на виробничі (господарські) потреби за рахунок готівки, одержаної за допомогою електронного платіжного засобу.

Враховуючи вищевикладене, обмеження щодо граничної суми розрахунків встановлене у розмірі 10000 (50000) грн., поширюється на розрахунки між суб’єктами господарювання та між фізичною особою та підприємством (підприємцем) протягом одного дня за товари (роботи, послуги), які здійснюються платниками податків із застосуванням РРО (розрахункових книжок).

За матеріалами Категорія 109.13 «ЗІР»

https://buhgalter911.com/uk/news/news-1036918.html
 
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Обмеження граничної суми готівкового розрахунку і РРО
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2018
Використовуються технології uCoz
radionet