Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. м.Рожнятів,площа Єдності буд.6 тел.096-8253344

Вівторок, 16.10.2018, 00:39
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: admin  
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Коли можна застосовувати РК при продажу товару
Коли можна застосовувати РК при продажу товару
adminДата: Субота, 20.01.2018, 14:08 | Повідомлення # 1
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 1270
Статус: Offline
Коли можна застосовувати розрахункові книжки при продажу товару



Кабмін постановою від 18.12.17 р. № 984 (далі – Постанова № 984) вніс зміни:

- до постанови від 23.08.2000 р. № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг» (далі – Постанова № 1336);

- Переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок і книг обліку розрахункових операцій, затвердженого Постановою № 1336 (далі – Перелік № 1336).

Постанова № 984 набула чинності з 20.12.17 р., а зміни, унесені до п. 8 та 15 Переліку № 1336, набудуть чинності з 20.06.18 р. У чому ж суть змін?

1. При торгівлі підакцизними товарами розрахункові книжки (далі – РК) не застосовуються (п. 21 Постанови № 1336).

2. Збільшено граничний обсяг розрахункових операцій, при перевищенні якого слід перейти із застосування РК на РРО. Для форм і видів діяльності, зазначених:

- у п. 2, 3, 5, 6, 13, 14, 17, 22, 23, 27 Переліку № 1336 – з 250 тис. грн. до 500 тис. грн. на одного суб’єкта господарювання (далі – СГ);

- п. 4 та 7 – з 75 тис. грн. до 250 тис. грн. на один структурний підрозділ (пункт продажу товарів, надання послуг).

Для інших форм і видів діяльності, як і раніше, граничний обсяг не встановлюється.

3. Зміни торкнулися і підприємців – платників єдиного податку другої та третьої груп.

Підприємці, що перевищили граничний обсяг доходу в 1 млн грн., зобов’язані застосовувати РРО. Навіть при провадженні діяльності, передбаченої Переліком № 1336, ні про які РК не може бути й мови. І якщо раніше це питання було предметом спорів, то тепер така вимога встановлена не тільки в п. 296.10 Податкового кодексу, але і в п. 2 Постанови № 1336.

Підприємці, які торгували вроздріб пивом у пляшках і бляшанках і при цьому не продавали інших підакцизних товарів, до досягнення доходу в розмірі 1 млн грн. також повинні застосовувати РРО. Із 20.12.17 р. їх позбавили права використовувати КОРО та РК при проведенні розрахункових операцій (нова редакція п. 1 Переліку № 1336).

4. Уточнено деякі форми і види діяльності, при провадженні яких СГ може застосовувати РК. Зокрема, дозволено використовувати РК:

-при продажу талонів, квитанцій, квитків у кіосках і салонах транспортних засобів на електротранспорті, морських і річкових судах. Обов’язкова умова (раніше її не було!) – наявність серії, номера, номінальної вартості, нанесених друкарським способом (п. 10 Переліку № 1336). Міжміський автотранспорт з Переліку № 1336 прибрали. На практиці це означає, що квитки з реквізитами, нанесеними друкарським способом, можна продавати без РРО та РК на підставі п. 4 ст. 9 Закону від 06.07.95 р. № 265/95-ВР, а заповнені від руки – тільки із застосуванням РРО. Це саме стосується і будь-яких інших квитків без друкарських реквізитів на автотранспорт;

- усім СГ при наданні побутових послуг на території сел (як і раніше). В інших адміністративних одиницях – тільки підприємцям-загальносистемникам, які не мають найманих працівників. При цьому не важливо, де проводяться розрахунки – удома у замовника або в іншому місці (наприклад, в офісі у виконавця). У зв’язку зі змінами повинні будуть застосовувати РРО при ремонті взуття, швейних і трикотажних виробів, виробів текстильної та шкіряної галантерії, радіоелектронної апаратури, побутових машин і приладів, металевих виробів, а також хімчистці структурні підрозділи підприємств і суб’єкти підприємницької діяльності з одним і двома найманими працівниками. Раніше вони мали право проводити розрахунки за допомогою РК;

-підприємці (крім єдинників), які не використовують працю найманих працівників, можуть здійснювати розрахунки за будь-які ремонтні роботи в квартирах із застосуванням РК. Раніше перелік таких робіт був обмежений.

Не дозволено застосовувати РК:

-носильникам на вокзалах (п. 16 виключено);

-при продажу лотерейних квитків (п. 18 виключено);

-при продажу телефонних карток, які застосовуються в таксофонних мережах (нова редакція п. 10).

https://uteka.ua/ua....-tovara
 
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Коли можна застосовувати РК при продажу товару
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2018
Використовуються технології uCoz
radionet