Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. тел.03474 2-04-04

П`ятниця, 15.12.2017, 17:55
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Касові апарати » Законодавство по РРО » КОНСУЛЬТАЦІЯ від 09.11.2017р. № 2569/6/99-99-14-05-01-15/ІПК
КОНСУЛЬТАЦІЯ від 09.11.2017р. № 2569/6/99-99-14-05-01-15/ІПК
adminДата: Середа, 22.11.2017, 21:48 | Повідомлення # 1
Ранг 9
Група: Администраторы
Повідомлень: 903
Статус: Offline
Щодо необхідності подання звіту за формою N ЗВР-1 (лист ДФС від 09.11.2017 р. № 2569/6/99-99-14-05-01-15/ІПК)

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 09.11.2017 р. № 2569/6/99-99-14-05-01-15/ІПК


Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо надання індивідуальної податкової консультації та в порядку статті 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс) повідомляє.

Чи необхідно підприємству, яке подає до органів державної фіскальної служби електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій, також подавати звіт за формою N ЗВР-1?

Відповідно до абзаців першого - третього п. 7 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (далі - Закон N 265) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані, зокрема, подавати до фіскальних органів звітність, пов’язану із застосуванням реєстратора розрахункових операцій та розрахункових книжок, не пізніше 15 числа наступного за звітним місяця у разі, якщо цим пунктом не передбачено подання інформації по дротових або бездротових каналах зв’язку.

Суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій (крім електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів (послуг) та реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для обліку та реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти) повинні подавати до фіскальних органів по дротових або бездротових каналах зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам’яті модемів, які до них приєднані.

Суб’єкти господарювання, які використовують такі реєстратори розрахункових операцій, як електронні таксометри, автомати з продажу товарів (послуг) та реєстратори розрахункових операцій, що застосовуються для обліку та реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, повинні подавати до органів державної податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та/або в безготівковій формі, або про обсяг операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, яка міститься в фіскальній пам’яті зазначених реєстраторів розрахункових операцій.

Форму Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (форма N ЗВР-1) та Порядок подання звітності, пов’язаної з використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) затверджено наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 р. N 13, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11.02.2016 р. за N 220/28350.

Таким чином, якщо суб’єкт господарювання при проведенні готівкових розрахунків використовує реєстратори розрахункових операцій, що відповідно до вимог Закону N 265 подають до фіскальних органів по дротових або бездротових каналах зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, то дублювати вказану інформацію реєстраторів розрахункових операцій поданням звіту за формою N ЗВР-1 такому суб’єкту не потрібно.

Згідно з п. 52.2 ст. 52 Кодексу індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

https://buhgalter911.com/normati....36.html
 
Форум » Касові апарати » Законодавство по РРО » КОНСУЛЬТАЦІЯ від 09.11.2017р. № 2569/6/99-99-14-05-01-15/ІПК
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2017
Використовуються технології uCoz
radionet