Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. м.Рожнятів,площа Єдності буд.6 тел.096-8253344

П`ятниця, 14.12.2018, 06:20
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Касові апарати » Різне » Спрощенцям готують податкові пільги при використанні РРО
Спрощенцям готують податкові пільги при використанні РРО
adminДата: Середа, 22.11.2017, 22:01 | Повідомлення # 1
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 1333
Статус: Offline
Спрощенцям готують податкові пільги при використанні касових апаратівНардепи знову заговорили про проблеми тінізації економіки та пропонують нові стимулюючі заходи для малого бізнесу в частині використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО). У Верховній Раді зареєстрований законопроект №7281 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів щодо поліпшення умов застосування реєстраторів розрахункових операцій».

За РРО повернуть гроші

Зокрема, нардепи пропонують відшкодовувати спрощенцям, які згідно із законом можуть не використовувати РРО, витрати на придбання касових операторів. Єдинникам 1-3 груп, добровільно купили реєстратор, за заявою зменшать податкові зобов'язання на суму, що відповідає ціні апарату.

Правда, акцією зможуть скористатися тільки ті підприємці, які куплять внесені до держреєстру апарати, що забезпечують створення контрольної стрічки в електронному вигляді. Само собою, РРО повинен бути включений і зареєстрований. А також використовуватися при здійсненні розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування або надання послуг.

Згідно пропозицій парламентаріїв, зменшувати податкові зобов'язання для підприємців 1-2 груп будуть щомісяця на 50% єдиного податку до тих пір, поки вартість апарата не буде повністю відшкодована. Єдинникам 3-ї групи дозволять визначати суму компенсації самотужки. Але кожен місяць зменшувати податкові зобов'язання вирішать не більше ніж на 50% від єдиного податку до сплати.

Також законотворці запропонували скасувати книгу обліку розрахункових операцій, оскільки її ведення недоцільно в сучасних умовах і викликає масу нарікань з боку бізнесу. Зрозуміло, разом зі скасуванням книг, будуть анульовані і все санкції за порушення порядку їх ведення.

Інтернет-магазинам дадуть 4 дня

Крім того, нардепи пропонують врегулювати питання видачі розрахункових документів при доставці товарів покупцеві стороннім перевізником. Оскільки нинішні законодавчі прогалини несуть ризик застосування значних штрафних санкцій для продавців.

Перш за все, автори законопроекту пропонують дозволити підприємцям відправляти покупцям електронні копії розрахункових документів в СМС, по електронну пошту або демонструвати в персональному кабінеті на своєму сайті.

Оприбуткувати отримані кошти при цьому потрібно буде не відразу, а протягом 96 годин з моменту роздруківки документа на передачу товару покупцеві. В такому випадку передання товарів повинна буде здійснюватися з ознакою «відстрочка платежу» або «часткова оплата». А підприємець більше не повинен буде забезпечувати відповідність прийнятих від покупця готівки (на місці розрахунку) і даних денного звіту РРО.

Якщо законопроект буде прийнятий Верховною Радою, Кабмін і НБУ повинні будуть підготувати всі необхідні розпорядження і привести свої нормативно-правові акти у відповідність з законом в 3 місячний термін.

https://uteka.ua/ua....paratov
 
Форум » Касові апарати » Різне » Спрощенцям готують податкові пільги при використанні РРО
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2018
Використовуються технології uCoz
radionet