|
Рожнятів
сервіс
|
Продаж і сервісне
обслуговування касових апаратів,
електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт
телерадіоапаратури.
м.Рожнятів,площа Єдності буд.6
тел.096-8253344
|
|
|
Вівторок, 26.11.2024, 20:44 |
Головна | Реєстрація | Вхід |
|
Вітаю Вас Гость | RSS |
Новини Асоціації
| |
admin | Дата: Середа, 18.02.2015, 14:48 | Повідомлення # 1 |
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 2045
Статус: Offline
| Новини від Асоціації (лютий 2015р.)
1. У зв’язку із внесенням змін в законодавство щодо сплати акцизного збору Державна фіскальна служба, з метою забезпечення правильності відображення такого податку у розрахункових документах реєстраторів розрахункових операцій направила до Асоціації листа в якому пропонується чотири можливі варіанти відображення акцизу в касовому чеку.
На прохання учасників Асоціації 10.02.2014 року проведено нараду за участі представників ДФС Бондаренко Андрія Ігоревича та Ярмоловського Юрія Євгеновича, представників виробників реєстраторів та центрів сервісного обслуговування.
Бондаренко А.І. пояснив, що зазначені рекомендації розроблені з урахуванням пропозицій виробників РРО та використовуються виключно для відображення акцизного податку в касовому чеку, а не для бухгалтерського обрахунку податку. Реальний розрахунок загальної суми акцизного податку за звітний період проводиться бухгалтерією та сплачується за реквізитами наданими місцевими органами влади.
Для проведення у відповідність форми та змісту фіскального чеку ДФС підготовлені відповідні зміни до наказу ДПА № 614, які будуть введені протягом двох місяців. Перевірки відповідності касового чеку новим вимогам будуть проводитись тільки після офіційного оприлюднення змін зазначеного наказу.
У відповідності до норми Податкового кодексу України з 01.07.2015 року платники єдиного податку третьої групи повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій, а з 01.01.2015 року платники єдиного податку другої групи. За попередніми підрахунками платників третьої групи близько 250 тис., а другої групи біля 700 тис.
До третьої групи відносяться: туристичні агентства, торгівля ювелірними виробами, станції технічного обслуговування автомобілів, нотаріуси, юридичні послуги, аудиторські послуги, ветеринарні послуги, медицинські аналізи, інститути краси, медична діагностика, вантажні транспортні перевезення, ремонт та оснащення офісів та інших приміщень, реставраційні роботи, санаторії та бази відпочинку, страхові агентства, ремонти взуття, автомийки, фітнес клуби, шиномонтаж, інтернет магазини, виготовлення ключів, перукарні, антикварні магазини, бутіки з коштовними товарами.
Державні податкові служби на місцях вже попереджають зазначені суб’єкти господарювання про необхідність встановлення реєстраторів. Рекомендуємо керівникам ЦСО розпочати роботи щодо впровадження РРО платникам єдиного податку третьої групи, а з 01.07.2015 року платникам єдиного податку другої групи.
2. Згідно чинного закону з 01.01.2015 року первинні реєстрації підлягають тільки РРО з КСЕФ. В той же час в Державному реєстрі в першій половинні знаходиться реєстратори без КСЕФ. Оскільки Державний реєстр являється підзаконним регуляторним документом, то первинна реєстрація РРО без КСЕФ дозволяється до тих пір поки Державний реєстр не буде приведений у відповідність до норми закону. Засідання технічної комісії щодо змін до Державного реєстру планується провести в кінці лютого, або на початку березня.
3. 11.02.2015 року відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з податкової та митної політики на якому розглядався законопроект № 1088 Народного депутата України Продан О.П. щодо змін до Закону України „ Про застосування РРО” . Законопроект містить цілий ряд дивних норм, таких наприклад, як зобов’язати ЦСО передавати суб’єкту господарювання реєстратор у разі несвоєчасного ремонту, або виведення реєстратора із Державного реєстру, запровадження додаткових санкцій до ЦСО у разі порушення умов договору про технічне обслуговування, надання права користувачам відключення від передачі звітної інформації до органів ДПС.
У своєму виступі на засіданні комітету у якості експерта я звернув увагу на те, що законопроект містить цілий ряд недоліків та норм, які не можуть бути предметом цього закону, або вже урегульовані іншими статтями закону.
Наші зауваження та пропозиції до зазначеного законопроекту направленні до комітету. 14.02.2015 року Урядовий комітет розглянув зазначений законопроект та рекомендував направити його на доопрацювання.
Виконавчий директор Б. Сидоренко
|
|
| |
admin | Дата: Понеділок, 23.03.2015, 13:41 | Повідомлення # 2 |
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 2045
Статус: Offline
| Новини від Асоціації (березень 2015р.) 1. Державна фіскальна служба України підтримала ініціативу Асоціації щодо проведення нарад за участі представників обласних підрозділів ДФС, центрів сервісного обслуговування та платників єдиного податку другої та третьої групи, які у відповідності до норм Податкового кодексу України при проведенні готівкових розрахунків мають застосовувати РРО. Рекомендації щодо організації та проведення зазначених нарад доведені до керівників обласних осередків Асоціації. Для ознайомлення суб’єктів господарювання з касовою технікою та надання відповідних консультацій та рекомендацій під час проведення нарад представники виробників та ЦСО проводять виставку РРО. Аналогічні наради рекомендовано провести також і в районних центрах області. Місцеві органи ДФС мають списки усіх суб’єктів господарювання, які повинні використовувати РРО і можуть надати їх ЦСО для прискорення робіт по забезпеченню таких суб’єктів реєстраторами. Досягнуто домовленості з учасником Асоціації ПриватБанком щодо відкриття пільгового кредитного ліміту для суб’єктів господарювання на придбання касової техніки та іншого обладнання. За роз’ясненням звертатись до Клочко Олександра Вікторовича (063-955-15-53, e-mail: Aleksandr.Klochko@privatbank.ua )
2. По ініціативі робочої групи з питань законодавства (керівник Мігаль В.М.) Асоціація звернулась до ДФС за роз’ясненням щодо правильності заповнення КОРО при продажі підакцизних товарів та надала можливий варіант вирішення проблем. Проведені усні консультації з ДФС і найближчим часом будуть надані офіційні роз’яснення.
3. Виробники РРО вимушені щорічно проводити періодичні випробовування на всі моделі реєстраторів, які внесені до Державного реєстру, що потребує значних фінансових витрат. В 2012 році в законодавчі документи внесено зміни стосовно переходу при підтвердженні відповідності РРО від сертифікації до технічних регламентів, що повністю відповідає європейським стандартам. Згідно з Законом України „Про підтвердження відповідності” у термін „Державний реєстр РРО” внесено норму щодо підтвердження відповідності вимог діючих державних технічних регламентів та стандартів. Однак в ряді нормативних документів не внесені відповідні зміни в результаті чого виникла правова колізія, яка потребує відповідного врегулювання. Виходячи із зазначеного Асоціація звернулась до Кабінету Міністрів України з пропозицією щодо проведення нормативних документів у відповідність до законодавства, що надасть можливість виробникам реєстраторів на підставі один раз проведеної експертизи подати декларацію про відповідність реєстраторів вимогам Технічних регламентів.
4. У зв’язку з прийняттям Верховною Радою України у першому читанні законопроекту № 1088 Асоціацією підготовлені відповідні звернення до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики та до Кабінету Міністрів України.
Виконавчий директор Б.І. Сидоренко
|
|
| |
admin | Дата: Вівторок, 28.04.2015, 12:06 | Повідомлення # 3 |
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 2045
Статус: Offline
| Новини від Асоціації (квітень 2015р.)
1. 16 квітня 2015 року відбулося чергове засідання Технічної комісії при ДФС України на якому розглядались питання про внесення до Державного реєстру РРО ряду моделей реєстраторів, які формують контрольну стрічку в електронній формі та забезпечують передачу до податкових органів електронних копій розрахункових документів та фіскальних звітних чеків. На засіданні було також прийняте рішення щодо приведення Держреєстру у відповідність до закону та перенести з першої частини до другої реєстратори розрахункових операцій, які не формують контрольну стрічку в електронній формі. Таким чином первинна реєстрація таких реєстраторів проводитись не буде. Повторна реєстрація реєстраторів, які не формують КСЕФ, але знаходяться в експлуатації буде проводитись у відповідності до встановлених процедур.
2. У зв’язку з реєстрацією депутатами популістичних законопроектів № 1718 та № 2444, якими пропонується скасувати необхідність застосування реєстраторів платниками єдиного податку другої та третьої груп, Асоціація підготувала листа до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр Міністра України (копія листа додається). Відповідні листи направлені також в Комітет Верховної ради з питань податкової та митної політики, а також до Комітету по боротьбі з корупцією.
3. Керівником робочої групи з питань співпраці з державними органами Галенко І.В. проведенні переговори з керівництвом Міжнародного валютного фонду щодо участі їх представників у Податковому форумі «Податкова реформа: рівні конкурентні можливості» Завданням форуму є надання рекомендацій щодо проведення внутрішньої торгівлі у відповідність до світових стандартів серед яких пріоритетними являються захист прав споживачів та контроль готівкового обігу. По результатам зазначених переговорів направлено листа до ДФС України з пропозицією взяти участь в форумі та провести його у конференц-залі ДФС.
4. У зв’язку з введенням «акцизного податку» виникло питання, яку суму «обігу ПДВ» вказувати в графі 6 розділу ІІ книги обліку розрахункових операцій, оскільки в фіскальному звітному чеку в суму, яка позначена як обіг ПДВ, входить і сума акцизного податку. Асоціація звернулась до ДФС України та отримала наступне роз’яснення : суб’єкти господарювання мають право в графі 6 розділу ІІ КОРО «сума розрахунків за ставкою ПДВ 20 % позначити суму, яка є різницею між сумою, зазначеного у фіскальному чеку «обіг ПДВ» та сумою «акцизного податку».
Тобто, із суми вказаної як «обіг ПДВ» необхідно відняти суму «акцизного податку» і дану суму внести в графу «сума розрахунків за ставкою ПДВ 20 %» .
Рекомендуємо центрам сервісного обслуговування надати зазначені роз’яснення користувачам РРО. (лист від ДФС на сайті Асоціації в розділі «Документи»)
Виконавчий директор Асоціації Б.І. Сидоренко
|
|
| |
admin | Дата: Середа, 27.05.2015, 17:23 | Повідомлення # 4 |
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 2045
Статус: Offline
| Новини від Асоціації (травень 2015р.)
1. 15 травня 2015 року на запрошення Союзу ювелірів України проведено семінар-нараду з питань застосування РРО. В семінарі прийняли участь представники ДФС України, Голова Ради Асоціації Антонюк Я.В., Виконавчий директор Асоціації Сидоренко Б.І., а також представники підприємств виробників РРО, які представили ряд моделей реєстраторів та надали відповідні консультації.
2. 20 травня 2015 року відбулася прес-конференція Європейської бізнес Асоціації «Касове майбутнє України : проблеми, можливості, перспективи»
На прес-конференції обговорювались питання:
1. Касові апарати – це цивілізована європейська практика; 2. РРО як інструмент забезпечення прозорості, детінізації та справедливості ринку грошового обігу; 3. Баланс між інтересами держави та підприємців; 4. Можливі ризики для держави та платників податків при застосуванні норм Закону № 71
В конференції прийняли участь представники міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби України Народні депутати України, представники громадських організацій (асоціацій) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, від Асоціації «УкрЕККА» було запрошено Голову Ради Асоціації Антонюка Я.В.
Учасники конференції зазначили, що запровадження обов’язкового використання РРО у господарській діяльності є чутливим та важливим питанням, як для суб’єктів господарювання,так і для держави в контексті співпраці з МВФ, адже це є однією з ключових вимог фонду. Заступник Міністра фінансів України Макеєва О.В. повідомила, що Урядовий комітет не підтримав законопроект № 1718 щодо відміни норми застосування РРО.
У Верховній Раді України відбулося засідання Комітету з питань податкової та митної політики на якому розглядався проект закону № 1718 щодо звільнення суб’єктів господарювання спрощенців ІІ – ІІІ групи від обов’язкового застосування РРО. Автор законопроекту народний депутат України Продан О.П. у своєму виступі зазначила, що застосування касових апаратів пов’язане з надмірним адмініструванням та необґрунтованими штрафами, а також звернула увагу на складне фінансове становище та високу вартість реєстраторів.
Більшість Народних депутатів, які прийняли участь в обговоренні законопроекту, вважають що необхідно виконувати взяті Україною зобов’язання щодо встановлення в країні контролю готівкового обігу шляхом впровадження РРО.
Комітет прийняв рішення направити законопроект на доопрацювання з урахуванням зауважень та пропозицій та повернутись до його розгляду через два тижні.
3. 21 травня 2015 року в Державній фіскальній службі України відбулася нарада за участю учасників Асоціації представників підприємств виробників та ЦСО. На нараді розглядались питання щодо виробничих можливостей підприємств по випуску РРО та по цінах реєстраторів, а також по системі реалізації та впровадження РРО. Для забезпечення ефективного впровадження реєстраторів Асоціацій запропоновано надати ДФС України списки ЦСО які займаються реалізацією та впровадженням РРО з розбивкою по областях.
4. 22 квітня 2015 року відбулося засідання Ради Асоціації та Загальні збори Асоціації за участі представника ДФС України Бондаренка А.І. та ДП «Укрелекон» Ляховича В.З.
Рада Асоціації розглянула питання щодо підготовки до Загальних зборів Асоціації, сплати членських внесків, заслухала звіти керівників робочих груп Асоціації,заслухали інформацію Ревізійної комісії Асоціації щодо перевірки діяльності Асоціації за період 01.07.2015 р – 01.05.2015 р., та розглянула заяви про вступ до Асоціації нових учасників.
Рада Асоціації прийняла рішення рекомендувати загальним зборам Асоціації визнати діяльність Виконавчої дирекції Асоціації задовільною, прийняла до Асоціації вісім нових ЦСО. У зв’язку з складним фінансовим станом Асоціації пов’язаною з несплатою членських внесків (121 тис. грн..) бюджетній комісії рекомендовано зробити новий бюджет Асоціації з урахуванням реальних фінансових потреб Асоціації. Рада Асоціації прийняла рішення подати до ДФС України списки тільки тих ЦСО в областях, які регулярно сплачують членські внески. ЦСО – боржникам рекомендувати погасити заборгованість по членським внесках після чого вони будуть додатково внесені до зазначеного списку (списки боржників розміщені на сайті Асоціації, у розділі документи).
В Загальних зборах Асоціації прийняв участь представник ДФС Бондаренко А.І., який повідомив, що ніяких змін щодо обов’язкового застосування РРО спрощенцями не передбачається та рекомендував керівникам ЦСО більш активного працювати з спрощенцями ІІІ групи щодо впровадження реєстраторів, а також запропонував керівникам підприємств виробників щодекадно, через Асоціацію, інформувати ДФС України про замовлені та реалізовані РРО. Суб’єкти господарювання, які укладуть з ЦСО договір з передплатою на постачання РРО, в разі, якщо реєстратори з різних причин не будуть встановлені до 01.07.2015 р., не будуть підлягати санкціям за незастосування РРО,
Керівники обласних осередків Асоціації доповіли про проведення в областях семінарів за участі представників податкових служб, суб’єктів господарювання спрощенців та ЦСО. Бондаренко А.І. відповів на запитання учасників Асоціації та обіцяв врахувати зауваження та побажання щодо поліпшення роботи податківців в регіонах.
Ляхович В.З. повідомив, що лист Асоціації щодо необхідності внесення змін до законодавчо-нормативних актів по сертифікації РРО знаходиться на розгляді в ДФС України та ДП «Укрелекон», а також відповів на запитання учасників зборів.
Загальні збори Асоціації заслухали звіт Голови Ради Антонюка Я.В. та Виконавчого директора Сидоренка Б.І. про діяльність Асоціації за період 01.07.2015 р. – 01.05.2015 р. та з урахуванням рекомендації Ради Асоціації визнали діяльність Асоціації задовільною. Розглянута пропозиція Гупало Я.В. щодо внесення змін до Правил професійної етики та прийнято рішення підтримати зазначену пропозицію. Розглянута та підтримана також пропозиція щодо запровадження анкети ЦСО, що дозволить Асоціації проаналізувати фінансові показники ЦСО, визначитись з реальною кількістю РРО, що обслуговуються учасниками Асоціації, а також визначити кількість працюючих спеціалістів в системі технічного обслуговування.
Загальні збори підтримали пропозицію Ради Асоціації щодо надання до ДФС України списків тільки тих ЦСО, які сплачують членські внески.
Виконавчий директор Асоціації Б.І. Сидоренко
|
|
| |
admin | Дата: Середа, 01.07.2015, 07:35 | Повідомлення # 5 |
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 2045
Статус: Offline
| Новини від Асоціації (червень 2015р.)
1. Комітет Верховної ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні 17.06.2015 року розглянув законопроект № 1718 про внесення змін до Податкового Кодексу Україну щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій суб’єктами господарювання спрощеної системи спадкування ІІ-ІІІ групи. При обговоренні законопроекту члени комітету, після багаточасових дебатів не проголосували за рішення щодо відміни застосування РРО спрощенцями.
На колегії Мінекономрозвитку за участі Прем’єр Міністра України та Міністра фінансів Голова Держпідпрємництва Ляпіна К.М. підняла питання щодо застосування РРО. Яценюк А.П. зазначив, що у випадку коли підприємець має касовий апарат, то його перевіряти не потрібно. При відсутності РРО необхідно проводити планові перевірки.
22 червня 2015 року відбувся перший Всеукраїнський форум «Майбутнє ринку грошового обігу в Україні: прозорість, рівність, відповідальність» за участі представників Мінфіну, Державної фіскальної служби та підтримки Торгово-промислової палати України, Ради підприємців при КМУ, європейської бізнес Асоціації, Американської Торгівельної палати, а також провідних підприємств роздрібної торгівлі.
Форум організовано з метою побудови ефективного діалогу між представниками роздрібної торгівлі (платниками єдиного податку 2 та 3 групи) та державними регуляторами ринку.
Заступник Міністра фінансів Макеєва О.В. у своєму виступі зазначила, що європейський вибір України передбачає впровадження в Україні європейських правил торгівлі та виконання Україною взятих на себе зобов’язань щодо встановлення ефективного контролю готівкового обігу з допомогою реєстраторів розрахункових операцій.
Учасники форуму у своїх виступах підтримали позицію Мінфіну.
Всупереч позиції уряду лобісти від тіньового бізнесу організовують акції протесту під Верховною Радою України зводячи мітенгувальників з усіх регіонів України розраховуючи, що під тиском вулиці буде поставлено на голосування законопроект № 1718 про відміну застосування РРО суб’єктами спрощеної системи оподаткування.
Зважаючи на те, що до 01.07.2015 року ніяких змін в законодавстві щодо застосування РРО не прийнято, вступає в силу норма обов’язкового застосування РРО суб’єктами господарювання спрощеної системи оподаткування ІІІ групи. Таким чином, податкові служби з 1 липня 2015 року мають право запроваджувати санкції до порушників законодавства. Виходячи із ситуації, що склалася очікується пожвавлення на ринку продажу РРО по схемі розстрочки придбання реєстраторів. У зв’язку з чим рекомендуємо надавати підприємцям договори зі 100% оплатою, або 25-50 % передплатою з введенням в експлуатацію протягом трьох місяців. (Проект договору розстрочки додається)
У випадку наявності такого договору податкові служби застосовувати не будуть.
2. 25 червня 2015 року відбулося відкрите засідання Ради Асоціації на якому розглядались наступні питання:
1. Про договірні відносини та цінову політику інформаційних еквайєрів
2. Про співпрацю з ДФС України
3. Про забезпечення суб’єктів господарювання спрощеної системи оподаткування реєстраторами розрахункових операцій (постачання РРО в розстрочку)
4. Різне
4.1. Розгляд рішення Апеляційної комісії
4.2. Прийом в члени Асоціації
4.3. Про виконання рішення Загальних зборів Асоціації
У зв’язку з розірванням договору по еквайрингу з ТОВ «Інтерплат» та укладанням договору з ТОВ «Фіскальні системи», яке не є платником ПДВ з ЦСО, які працюють на загальній системі оподаткування, виникли проблеми, які призводять до збитків у зв’язку з тим, що ТОВ «Фіскальні системи» не надають податкову накладну.
Учасники засідання рекомендували ТОВ «Фіскальні системи» зареєструватись платником ПДВ, або зменшити ціну послуги на 20 %.
Представник ТОВ «Фіскальні системи» пообіцяв розглянути зазначені рекомендації та попросив ЦСО, які обслуговують суб’єктів господарювання платників ПДВ, надати інформацію про таких суб’єктів та загальну кількість РРО які в них обслуговуються. Така інформація необхідна для прийняття відповідного рішення.У зв’язку із зазначеним рекомендуємо керівникам ЦСО терміново направити таку інформацію до ТОВ «Фіскальні системи».
Рада Асоціації розглянула проект договору розстрочки та рекомендує його використання при реалізації реєстраторів.
Радою Асоціації розглянуті заяви та прийнято рішення про вступ до Асоціації 22 нових ЦСО.
Виконавчий директор Асоціації Б.І. Сидоренко
|
|
| |
admin | Дата: П`ятниця, 24.07.2015, 12:27 | Повідомлення # 6 |
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 2045
Статус: Offline
| Новини від Асоціації (липень 2015р.)
1.У зв’язку з численними зверненнями від ЦСО щодо повернення суб’єктами господарювання спрощеної системи оподаткування придбаних РРО повідомляю наступне.
Всі суб’єкти господарювання у своїй фінансово - господарській діяльності повинні керуватись вимогами Господарського Кодексу України (ГКУ).
Стаття 638 ГКУ передбачає, що договір є укладеним, якщо сторони досягли в належній формі згоди за всіма істотними умовами договору. У випадку, якщо «купівля-продаж» відбувається без укладання договору (розуміється у прямому сенсі), а виключно по рахунках-фактурах з подальшою сплатою грошових коштів за цими ж рахунками – фактури до банківської установи - Стаття 207 Цивільного Кодексу України містить різні види письмової форми: на одному чи на двох і більше документах, на паперовому носії чи електронному. Головне ж, щоб сторони обмінялися відповідними документами. Всі договори, що укладаються споживачами, які повністю виконуються сторонами у момент їх вчинення також є угодою. Обладнання передане Покупцю (ФОП або Юридичній Особі) без укладання договору купівлі-продажу, переходить у власність останнього з моменту передачі Продавцем документів що підтверджують факт продажу.
Якщо Покупець звертається до ЦСО з вимогою повернути йому кошти за придбання РРО, посилаючись на норму Закону України «Про захист прав споживачів», то у відповідності до ст.. 1 Закону споживачем є лише фізична особа, яка придбаває товари виключно для особистих потреб. Це означає, що фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності, який придбаває продукцію за кошти підприємства не є споживачем в розумінні Закону.
Виходячи із зазначеного рекомендуємо наступне:
• Пояснити Покупцеві, що у відповідності до Закону України Продавець зобов’язаний видавати розрахунковий документ, яким являється касовий чек. Крім того, РРО допоможе автоматизувати процес торгівлі і може використовуватись не в фіскальному режимі.
• Запропонувати Покупцеві написати заяву з поясненням причини повернення РРО (ст.. Закону України «Про захист прав споживачів», на яку посилається)
• Повідомити, що заява буде розглянута протягом десяти днів. (РРО залишається у Покупця)
• Пояснити Покупцеві, що у разі позитивного рішення про повернення коштів сума буде меншою на 20 % (сплачено ПДВ) та на суму витрат по оформленні продажу/повернення РРО.
• Запропонувати Покупцеві почекати поки знайдеться суб’єкт на придбання його РРО.
2.Прийнятий Верховною Радою України Закон України № 1088 знаходиться на підписі у Президента. Закон може бути відправлений на доопрацювання в частині контролю за перевищенням суб’єктами спрощеної системи оподаткування річного доходу 1 млн. грн.
3. На семінарах – нарадах, які проводились в різних регіонах України, користувачі РРО звертали увагу на те, що не всі ЦСО проводять щомісячного технічного обслуговування і не роблять відповідних відміток в КОРО.
Оскільки відмітка в КОРО про проведення технічного обслуговування передбачена нормативними документами то її відсутність може розглядатись як не проведення технічного обслуговування. В такому випадку постає питання, а для чого взагалі обов’язкове щомісячне технічне обслуговування. Невиконання деякими ЦСО законодавчо – нормативних актів, може бути підставою для їх перегляду та відміни, що вже обговорюється на нарадах в Держпідприємстві та в Комітеті Верховної Ради з питань податкової та митної політики.
З своєї сторони ми пояснюємо, що проводячи щомісячне технічне обслуговування спеціалісти ЦСО перевіряють та гарантують виконання реєстраторами фіскальних функцій.
Виходячи із зазначеного рекомендуємо керівникам ЦСО притримуватись норм законодавства та дати відповідні вказівки своїм спеціалістам, які проводять технічне обслуговування РРО.
4.З 04.09.2015 року по 08.09.2015 року відбудеться ХІІІ Конференція Асоціації. (запрошення додається)
Виконавчий директор Б.І. Сидоренко
|
|
| |
|
Cайт
ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів
|
Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2024 |
Використовуються технології uCoz |
| |