Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. м.Рожнятів,площа Єдності буд.6 тел.096-8253344

Середа, 27.11.2024, 14:37
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: admin  
Не берете чеки на АЗС? – А дарма.
adminДата: Понеділок, 22.07.2019, 14:01 | Повідомлення # 1
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 2045
Статус: Offline
Не берете чеки на АЗС? – А дарма. Дізнайтеся як на вас «наживаються» торговці нафтопродуктами


Придбали товар, а чек викинули у смітник, або й взагалі не дочекалися коли той надрукується? - Картина досить звична для більшості сучасних українців. Проте, мало хто здогадується, які ж наслідки спричиняє ця, так би мовити,  легковажність.

Товарний чек з відпуску товарів, насправді, - надзвичайно важливий документ. Він оформлюється під час здійснення товарної операції, тож, є підставою для нарахування податкових зобов’язань, а отже, для формування податкового кредиту і, відповідно, для отримання державних відшкодувань з ПДВ. Тому, маніпулюючи нами, кмітливі підприємці вигадують безліч схем ухилення від сплати податків до бюджету та отримання відшкодувань, зокрема, з ПДВ від держави. А це – недоотримані кошти до бюджету, недобудовані дороги, недонараховані кошти на покращення соціально-побутових умов для українців, тощо.

Контролюючі органи відпрацювали дієвий механізм розкриття та упередження подібних незаконних схем. У цьому контексті досить красномовною є справа стосовно однієї з відомих мереж автозаправних станцій в Україні.

Так, днями Окружний суд міста Києва за маніпуляції з товарними чеками з відпуску бензину зобов’язав мережу АЗС сплатити 18,6 млн грн. Доведено: торгівля податковими зобов’язаннями з ПДВ – зворотна схема ухилення від оподаткування.

Суть справи така: під час документальної планової перевірки підприємства, що реалізує нафтопродукти через мережу АЗС за договорами комісії, фахівці Офісу встановили, що реалізація палива у значних обсягах здійснювалася на ризикові підприємства, по яких подальша реалізація не відбувалася.

Ретельне вивчення первинних документів, зокрема чеків РРО, показало, що відпуск нафтопродуктів (по 10-50 літрів) на зазначені підприємства через АЗС, мав би здійснюватися одночасно в різних містах України. За податковою інформацією стосовно контрагентів, зібраною фахівцями Офісу з різних джерел під час вивчення справи, встановлено, що: «покупці» не мають не лише власних та орендованих транспортних засобів, а й не здійснюють жодних господарчих операцій, які б потребували використання пального в такій кількості, а також не мають водіїв, які б могли заправлятися на АЗС у різних містах.

З огляду на це, встановлено нереальність здійснення господарських операцій з контрагентами-покупцями нафтопродуктів та, відповідно, недостовірність показників податкового обліку, сформованих на підставі таких господарських операцій з реалізації нафтопродуктів на адресу ризикових контрагентів. Тобто, тут мала місце торгівля податковими зобов’язаннями з ПДВ, як зворотна схема ухилення від оподаткування.

За операціями з відображення реалізації нафтопродуктів, реальність яких не підтверджено, підприємству донараховано податок на прибуток з урахуванням штрафних санкцій – 18,6 млн грн.

Позицію Офісу великих платників підтримав Окружний суд міста Києва. З деталями справи можна  ознайомитися за номером: № 640/18535/18.

http://officevp.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/385951.html
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2024
Використовуються технології uCoz
radionet