РРО в разі реалізації технічно складних побутових товарів
Чи потрібно на всіх господарських одиницях застосовувати РРО ФОП-єдинникові, який здійснює реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонтові, лише в одній із господиниць, а на інших супутні товари (послуги), роз’яснюється в Базі знань ЗІР, категорія 109.02.
Суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі під час продажу товарів (надання послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов'язані, зокрема, проводити розрахункові операції на повну суму покупки через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядкові та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.
Якщо ФОП – єдинник другої – четвертої груп реалізує технічно складні побутові товари, які підлягають гарантійному ремонтові, лише в одній із господиниць, то така особа зобов'язана проводити розрахункові операції за однаковим порядком на всіх структурних підрозділах. Зокрема, застосовувати РРО або РК та КУРО на всіх інших господиницях незалежно від асортименту товарів. Це пов’язано з тим, що законодавством передбачено вимоги до платника податків – суб'єкта господарювання, а не до його структурних підрозділів.
http://chp.com.ua/ua....tovariv