Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. м.Рожнятів,площа Єдності буд.6 тел.096-8253344

Вівторок, 23.10.2018, 10:51
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: admin  
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Видавати чек під час безготівкової сплати за товар в (інтернет-магазині необхідно разом із товаром)
Видавати чек під час безготівкової сплати за товар в
adminДата: Вівторок, 26.09.2017, 12:30 | Повідомлення # 1
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 1281
Статус: Offline
Видавати чек під час безготівкової сплати за товар в інтернет-магазині необхідно разом із товаром


Якщо суб’єкт господарювання прийняв у покупця для розрахунку в інтернет-магазині електронний платіжний засіб (банківську платіжну карту), то такий суб’єкт господарювання може оформити розрахунковий документ (касовий чек) і видати його покупцеві разом із товаром, незалежно від того, надійшли перераховані покупцем кошти на його розрахунковий рахунок чи ні.

Окрім того, у чеку може зазначатися форма оплати: «Картка», «Інтернет-замовлення», «Передоплата», «Згідно із замовленням» тощо.

Відповідно до пп. 14 п. 1 ст. 3 Закону України «Про електрону комерцію» від 03.09.2015 р. № 675-VIII, визначено, що реалізація товару дистанційним способом — укладення електронного договору на підставі ознайомлення покупця з описом товару, наданим продавцем у порядку, визначеному цим Законом, шляхом забезпечення доступу до каталогів, проспектів, буклетів, фотографій тощо з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем, телевізійним, поштовим, радіозв’язком або в інший спосіб, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення покупця з товаром або зі зразками товару під час укладення такого договору.

У разі якщо споживач, використовуючи мережу Інтернет, замовив товар і розрахунок за нього було здійснено із застосування банківської платіжної картки, суб’єкт господарювання зобов’язаний видати розрахунковий документ установленої форми (чек із РРО) та відповідним чином оформлений гарантійний талон.

Водночас ДФС у консультації додає, що питання зарахування коштів на рахунок інтернет-магазину та проведення такої операції через РРО Закон № 265 не регулює.

ІПК ДФС від 29.08.2017 р. № 1743/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

http://www.interbuh.com.ua/ua/documents/onenews/111371
 
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Видавати чек під час безготівкової сплати за товар в (інтернет-магазині необхідно разом із товаром)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2018
Використовуються технології uCoz
radionet