Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. тел.03474 2-04-04

П`ятниця, 22.09.2017, 06:19
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: admin 
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Чи необхідно застосовувати РРО підприємцю на другій групі (єдиного податку при розрахунках через еквайрінг?)
Чи необхідно застосовувати РРО підприємцю на другій групі
adminДата: Середа, 30.08.2017, 17:35 | Повідомлення # 1
Ранг 9
Група: Администраторы
Повідомлень: 843
Статус: Offline
Чи необхідно застосовувати РРО підприємцю на другій групі єдиного податку при розрахунках через еквайрінг?


Реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при продажу товарів (крім технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту) (наданні послуг) фізичними особами – підприємцями, які відносяться відповідно до Податкового кодексу України до груп платників єдиного податку, що не застосовують реєстратори розрахункових операцій (п.6 ст.9 Закону України від 06.07.1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»).

Відповідно до п.296.10 ПКУ реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку другої групи (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 000 000 гривень. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 000 000 гривень застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов’язковим.

Застосування реєстратора розрахункових операцій розпочинається з першого числа першого місяця кварталу, наступного за виникненням такого перевищення, та продовжується у всіх наступних податкових періодах протягом реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку. Норми цього пункту не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

Еквайринг - послуга технологічного, інформаційного обслуговування розрахунків за операціями, що здійснюються з використанням електронних платіжних засобів у платіжній системі (Закон України від 05.04.2001 року № 2346-III "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні").

Враховуючи вищенаведене, фізичні особи-підприємці – платники єдиного податку другої групи, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, не застосовують реєстратори розрахункових операцій, якщо не здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту та обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 000 000 гривень.

Головне управління ДФС в Одеській області
 
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Чи необхідно застосовувати РРО підприємцю на другій групі (єдиного податку при розрахунках через еквайрінг?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2017
Використовуються технології uCoz
radionet