Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. м.Рожнятів,площа Єдності буд.6 тел.096-8253344

Вівторок, 25.09.2018, 00:19
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: admin  
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Операції з використанням електронних платіжних засобів: (використовувати РРО чи ні?)
Операції з використанням електронних платіжних засобів:
adminДата: П`ятниця, 14.07.2017, 07:22 | Повідомлення # 1
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 1256
Статус: Offline
Операції з використанням електронних платіжних засобів: використовувати РРО чи ні?


ДФС у листі від 27.06.2017 р. N 844/6/99-99-14-05-01-15/ІПК зазначає, що під час здійснення операцій з використанням електронних платіжних засобів у системах електронної комерції та інших системах дистанційного обслуговування дозволяється формування в електронній формі документа за операцією з використанням електронного платіжного засобу за умови доставки його користувачу.

Документи за операціями з використанням електронних платіжних засобів мають статус первинного документа та можуть бути використані під час урегулювання спірних питань.

Враховуючи викладене, при здійсненні розрахунків за товари (послуги) суб’єкти господарювання зобов’язані відповідно до Закону N 265 застосовувати РРО, у тому числі у разі здійснення безготівкових розрахунків за допомогою платіжних карт Visa, MasterCard та інших із використанням мережі Інтернет. При цьому розрахункові документи при продажу товарів (послуг) через мережу Інтернет видаються у випадку їх безпосереднього надання споживачу.

Водночас, якщо не визначено місце розрахунків, проведених на підставі рахунку у безготівковій формі при наданні доступу до контенту на сайті за допомогою мережі Інтернет, РРО не використовується.

https://uteka.ua/ua....ili-net
 
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Операції з використанням електронних платіжних засобів: (використовувати РРО чи ні?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2018
Використовуються технології uCoz
radionet