Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. тел.03474 2-04-04

Четвер, 21.09.2017, 19:30
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: admin 
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Надання послуг з ремонту взуття, швейних,трикотажних виробів (побутових машин і приладів: обмеження для незастосування РРО)
Надання послуг з ремонту взуття, швейних,трикотажних виробів
adminДата: П`ятниця, 14.07.2017, 05:54 | Повідомлення # 1
Ранг 9
Група: Администраторы
Повідомлень: 843
Статус: Offline
Надання побутових послуг з ремонту взуття, швейних та трикотажних виробів, побутових машин і приладів: обмеження для незастосування РРО


Чи потрібно застосовувати РРО при наданні побутових послуг з ремонту взуття, швейних та трикотажних виробів, виробів текстильної та шкіряної галантереї, радіоелектронної апаратури, побутових машин і приладів, структурними підрозділами підприємств та ФОП на загальній системі оподаткування з 2 або більше працюючими?

Відповідно до абз. 4 п.11 Переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг ОРО, затвердженого постановою КМУ від 23.08.2000 р. №1336, РРО не застосовуються у випадку надання побутових послуг з ремонту взуття, швейних та трикотажних виробів, виробів текстильної та шкіряної галантереї, радіоелектронної апаратури, побутових машин і приладів, металевих виробів та хімічного чищення структурними підрозділами підприємств і суб’єктами підприємницької діяльності з 1 або 2 працюючими.

Для форм і умов проведення діяльності, визначених п.11 Переліку, граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не встановлюється.

Отже, суб’єкт підприємницької діяльності, що надає побутові послуги має право проводити розрахунки в касі підприємства з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів або здійснювати такі розрахунки з використанням РК та книг обліку розрахункових операцій (зареєстрованих на кожний структурний підрозділ) незалежно від річного обсягу розрахункових операцій. При цьому слід дотримуватись встановленого обмеження щодо чисельності працюючих у кожному структурному підрозділу.

Таким чином, якщо загальна кількість працівників перевищує 2 особи, то при розрахунках зі споживачами такий суб’єкт повинен застосовувати РРО.

За матеріалами ГУ ДФС у Чернівецькій області

https://buhgalter911.com/uk/news/news-1030056.html
 
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Надання послуг з ремонту взуття, швейних,трикотажних виробів (побутових машин і приладів: обмеження для незастосування РРО)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2017
Використовуються технології uCoz
radionet