Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. м.Рожнятів,площа Єдності буд.6 тел.096-8253344

Вівторок, 23.10.2018, 10:49
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: admin  
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Коли друкувати чек РРО при оплаті через систему LiqPay?
Коли друкувати чек РРО при оплаті через систему LiqPay?
adminДата: Вівторок, 02.10.2018, 21:21 | Повідомлення # 1
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 1281
Статус: Offline
Коли друкувати чек РРО при оплаті через систему LiqPay?


Підприємство продає товари через інтернет-магазин. Розрахунки за товари здійснюються через систему LiqPay. Тому кошти за товар надходять на рахунок підприємства не одразу, а протягом декількох днів. В який саме момент продавцю слід проводити цю розрахункову операцію через РРО: в момент здійснення транзакції через систему LiqPay чи в момент зарахування коштів на рахунок підприємства?

Дійсно, у вашій ситуації без РРО не обійтися. Такий висновок випливає зі ст. 3 Закону про РРО*. Річ у тім, що розрахунки, які відбуваються на сайті продавця через систему LiqPay з використанням банківської платіжної картки, — це так званий інтернет-еквайринг. А тут РРО-обов’язок працює на повну силу.

* Закон України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР.

Такий висновок підтверджують і фіскали (див. листи ДФСУ від 23.05.2016 р. № 5295/К/99-99-22-07-03-14 // «Податки та бухгалтерський облік», 2016, № 63, с. 5від 11.07.2017 р. № 1129/6/99-99-14-05-01-15/ІПК та 109.02 БЗ). Деталі шукайте у «Податки та бухгалтерський облік», 2017, № 24, с. 3. А ми йдемо далі.

Коли ж саме слід пробивати через РРО суму здійсненої оплати через систему LiqPay?

Усе просто, коли кошти за оплачений товар надходять на рахунок продавця день у день. Але на практиці так відбувається не завжди. Трапляється й так, що на рахунок продавця кошти зараховуються не одразу в момент здійснення транзакції, а протягом певного строку, визначеного у договорі з еквайєром. Наприклад, покупець оплачує за товар у понеділок, а кошти надходять на рахунок продавця у четвер.

На наш погляд, роздруковувати чек РРО в такому разі було б логічно при отриманні позитивного результату авторизації з номером замовлення, тобто коли приходить підтвердження платежу банком — емітентом платіжної картки покупця (для наведеного прикладу — у понеділок).

http://ibuh.info/uk/
 
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Коли друкувати чек РРО при оплаті через систему LiqPay?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2018
Використовуються технології uCoz
radionet