Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. м.Рожнятів,площа Єдності буд.6 тел.096-8253344

Понеділок, 19.08.2019, 02:38
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: admin  
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Строків налаштування в РРО функції по заокругленню (в чеку не встановлено)
Строків налаштування в РРО функції по заокругленню
adminДата: Середа, 15.08.2018, 15:07 | Повідомлення # 1
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 1595
Статус: Offline
Строків налаштування в РРО функції по заокругленню в чеку не встановлено

ДФС  навела приклади заокруглення суми  та відображення заокруглення у фіскальному чеку (ІПК ДФС від 09.08.2018 р. № 3493/6/99-99-14-05-01-15/ІПК).

Для відображення заокруглення суми, суб’єкти господарювання можуть додатково друкувати у реквізитах розрахункових документів загальну вартість придбаних товарів (отриманих послуг) у межах фіскального чеку наступним чином:
  • після рядка 7 фіскального чеку перед рядком 8 додати нові рядки "Загальна вартість придбаних товарів (отриманих послуг) за чеком до заокруглення" та "заокруглена знижка/заокруглена надбавка";
  • в рядку 8 фіскального чеку "СУМА" зазначати "Загальна вартість придбаних товарів (наданих послуг) за чеком після заокруглення".


Саме така сума вважається сумою розрахунку за відповідним розрахунковим документом.

До підсумку розрахункових операцій Z- та X-звітів має потрапляти загальний підсумок розрахункових операцій за реалізовані товари (надані послуги), тобто сума з розрахункових документів після заокруглення.

Отже, при заокругленні до збільшення розрахунок такий:

Загальна вартість товарів, які указані в чеку, становить 35 грн. 49 коп., тоді у рядку "надбавка" вказується - 1 коп., а у рядку "СУМА" зазначається "Загальна вартість придбаних товарів (наданих послуг) за чеком після заокруглення" - 35 грн. 50 коп.

При заокругленні до зменшення:

Якщо загальна вартість товарів, які указані в чеку, становить 35 грн. 44 коп., тоді у рядку "знижка" вказується - 4 коп., а у рядку "СУМА" зазначається "Загальна вартість придбаних товарів (наданих послуг) за чеком після заокруглення" - 35 грн. 40 коп.

До підсумку розрахункових операцій Z- та X-звітів потрапляє "Загальна вартість придбаних товарів (наданих послуг) за чеком після заокруглення", тобто 35 грн. 50 коп. та 35 грн. 40 коп.

Крім того, для з’ясування питання щодо програмування РРО функції заокруглення, необхідно звернутися до сервісного центру, який надасть відповідну інформацію про технічні можливості зазначеного перепрограмування РРО, а також проведе відповідне навчання з персоналом підприємства.

Зверніть увагу, строків налаштування РРО функції заокруглення  Постанова № 25 не встановлює.

http://www.interbuh.com.ua/ua/documents/onenews/120407
 
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Строків налаштування в РРО функції по заокругленню (в чеку не встановлено)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2019
Використовуються технології uCoz
radionet