Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. м.Рожнятів,площа Єдності буд.6 тел.096-8253344

Середа, 21.08.2019, 10:38
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: admin  
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Здійснюємо пасажироперевезення: що робити з готівкою
Здійснюємо пасажироперевезення: що робити з готівкою
adminДата: Четвер, 09.08.2018, 18:46 | Повідомлення # 1
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 1597
Статус: Offline

Здійснюємо пасажироперевезення: що робити з готівкою

Приватним перевізникам та автостанціям на замітку! ДФС у ІПК від 02.08.2018 р. № 3393/6/99-99-14-05-01-15/ІПК розглянула ряд питань, які стосуються оприбуткування готівки при здійсненні пасажирських перевезень.

Стосовно оприбуткування готівки

Так, при продажу квитків з нанесеними друкарським способом серією, номером, номінальною вартістю на автомобільному транспорті РРО та РК не застосовується. При цьому Типові форми квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу на маршрутах загального користування затверджено наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 25.05.2006 р. № 503.

Для обліку руху готівки при наданні послуг з пасажирських перевезень автомобільним транспортом на міських маршрутах, суб'єкт господарювання може використовувати КОРО на окрему господарську одиницю (автобус, маршрутне таксі, тощо), яка заповнюється на підставі розрахункових документів (квитків).

Приймання готівки від водія (автобус, маршрутне таксі, тощо), оформлюється касиром прибутковим касовим ордером на загальну суму згідно запису у КОРО.

Стосовно обліку бланків квитків на проїзд

Оскільки, наразі не встановлено книг спеціальної форми та відповідного порядку їх заповнення для суб'єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів та багажу в автотранспорті, то до запровадження нової форми документа для відображення обліку бланків квитків на проїзд автомобільним транспортом та готівки, отриманої від перевезень пасажирів і багажу суб'єктам господарювання, ДФС вважає за можливе використовувати форму КОРО на господарську одиницю,, здійснюючи у ній записи у зручний для суб'єкта господарювання спосіб, не порушуючи при цьому вимог чинного законодавства.

Отже, для обліку руху готівки при наданні послуг з пасажирських перевезень автомобільним транспортом на міських маршрутах суб'єкт господарювання може використовувати КОРО на окрему господарську одиницю, яка заповнюється на підставі розрахункових документів (квитків).

https://buhgalter911.com/uk/news/news-1038519.html
 
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Здійснюємо пасажироперевезення: що робити з готівкою
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2019
Використовуються технології uCoz
radionet