Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. м.Рожнятів,площа Єдності буд.6 тел.096-8253344

Середа, 19.09.2018, 06:15
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: admin  
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Торгівля у навчальних закладах
Торгівля у навчальних закладах
adminДата: Неділя, 17.06.2018, 18:08 | Повідомлення # 1
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 1256
Статус: Offline
Чи повинен суб’єкт господарювання видавати розрахункові документи під час торгівлі на ярмарках, що проводяться у навчальних закладах?

Статтею 2 Закону про РРО визначено, що розрахунковий документ — це документ установленої форми та змісту (касовий, товарний чеки, розрахункова квитанція, проїзний документ тощо), що підтверджує факт продажу (повернення) товарів, надання послуг, отримання (повернення) коштів, купівлі-продажу іноземної валюти, надрукований у випадках, передбачених цим Законом, і зареєстрований у встановленому порядку РРО або заповнений вручну.

Згідно з п. 15 ст. 3 цього Закону суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані надавати покупцю товарів (послуг) за його вимогою чек, накладну або інший письмовий документ, що засвідчує передання права власності на них від продавця до покупця з метою виконання вимог Закону № 1023.

Пільг щодо незастосування РРО у разі проведення навчальним закладом розрахунків за готівку за відвідування ярмарки чи продажу товарів на ній такі заклади відповідно до чинного законодавства не мають.

Навчальні заклади (чи орган управління) при отриманні готівки за оренду приміщення мають застосовувати РРО.

Отже, суб’єкти господарювання, які беруть участь у ярмарках, що проводяться у навчальних закладах, при продажу товарів за вимогою покупця мають обов’язково видавати розрахунковий документ.

http://www.visnuk.com.ua/ru/faq/question/2104
 
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Торгівля у навчальних закладах
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2018
Використовуються технології uCoz
radionet