Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. м.Рожнятів,площа Єдності буд.6 тел.096-8253344

Вівторок, 16.10.2018, 11:12
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: admin  
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Юридична особа приймає від населення вторинну сировину: (чи необхідно при розрахунках застосовувати РРО?)
Юридична особа приймає від населення вторинну сировину:
adminДата: Понеділок, 16.04.2018, 22:44 | Повідомлення # 1
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 1270
Статус: Offline
Юридична особа приймає від населення вторинну сировину: чи необхідно при розрахунках застосовувати РРО?

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що згідно з п.19 Переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 №1336 зі змінами і доповненнями (далі – Перелік), розрахункові операції за прийняту від населення вторинну сировину (крім металобрухту) дозволено проводити без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій.

Для форм і умов проведення діяльності, визначених п.19 Переліку, граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій не встановлюється.

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області
 
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Юридична особа приймає від населення вторинну сировину: (чи необхідно при розрахунках застосовувати РРО?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2018
Використовуються технології uCoz
radionet