Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. м.Рожнятів,площа Єдності буд.6 тел.096-8253344

Понеділок, 21.01.2019, 10:46
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: admin  
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Відповідальність у разі використання РРО, (який вичерпав термін дії експлуатації)
Відповідальність у разі використання РРО,
adminДата: Неділя, 11.02.2018, 19:11 | Повідомлення # 1
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 1355
Статус: Offline
Відповідальність у разі використання РРО, який вичерпав термін дії експлуатації


У разі використання суб’єктом господарювання РРО, який вичерпав свій строк експлуатації, такий технологічний пристрій не може вважатися РРО відповідно до вимог Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Тобто, подальше використання такого пристрою суб’єктом господарювання є порушенням вимог Закону № 265 тягне накладення фінансових санкцій згідно з п. 1 ст. 17 Закону № 265 у таких розмірах:

вчинене вперше – 1 гривня;

за кожне наступне вчинене порушення – 100 % вартості проданих з порушеннями, встановленими п. 1 ст. 17 Закону № 265, товарів (послуг).

Крім того, відповідно до ст. 155 прим.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07 грудня 1984 року № 8073-Х за порушення порядку проведення розрахунків накладається штраф в розмірі від двох до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на – осіб, які здійснюють розрахункові операції та на посадових осіб – від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
За дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, - тягне за собою накладення штрафу в розмірі від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Справи про адміністративні правопорушення, передбачені, зокрема ст. 155 прим.1 КУпАП розглядають судді районних, районних у місті, міських чи міськрайонних судів відповідно до ст. 221 КУпАП.

ГУ ДФС у Рівненській області
 
adminДата: Неділя, 11.02.2018, 19:14 | Повідомлення # 2
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 1355
Статус: Offline
КОМЕНТАРІ

Юра Г.08.02.18 11:02
До скасування реєстрації використання РРО - ЗАКОННЕ.
Податкова може примусово скасувати реєстрацію, а штраф в статті не має нічого спільного з законом - це загострення в Ровеньскій.......

Владимир08.02.18 16:00
Юра Г.,
Отмену регистрации могут провести принудительно без участия СХ, солгав, что заранее уведомляли.
А после такой отмены регистрации использование РРО будет законным?
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0918-16/print
4. Скасування реєстрації РРО
2) вичерпано строк служби РРО, визначений у паспорті (формулярі) РРО;
3) закінчилися визначені законодавством строки експлуатації РРО;
Скасування реєстрації РРО на підставах, визначених у підпунктах підпунктах 2-10, 13 пункту 1 цієї глави, може здійснюватися примусово за рішенням контролюючого органу за місцем реєстрації РРО.
Контролюючий орган за місцем реєстрації РРО у випадках, передбачених підпунктами 2, 3 пункту 1 цієї глави, попереджає суб'єкта господарювання за місяць до настання терміну про необхідність проведення процедури скасування реєстрації РРО.

Шурик08.02.18 13:32
Юра Г.,
А оно автоматом не снимается ? Дата производства есть в регистрационных бумажках.
ВідповістиОцінити 0 0
Юра Г.08.02.18 16:20
После скасування реестрації, при дотриманні процедури, штраф будет за работу БЕЗ РРО, До скасування -БЛА БЛА БЛА.

INSPECTOR09.02.18 13:11
При использовании субъектом хозяйствования РРО, который исчерпал свой срок эксплуатации, такое технологическое устройство не может считаться РРО в соответствии с требованиями Закона Украины от 6 июля 1995 р. № 265/95-ВР «О применении регистраторов в сфере торговли, общественного питания и услуг».
Н-да... Ровенская ГУ ДФС, кто вам поставляет вещевства?
Вы вы по жизни ни одного РРО не зарегинили, а туда же поумничать - что вы вообще знаете о практике регистрации РРО????
Так вот поведаю вам тайну, районные налоговые, которые и регистрируют РРО выдают при этом бумагу, которая называется регистрационное свидетельство. НА этой бумаге печать стоит государственная, ну с трызубом. Пока районная налоговая не снимет РРО с регистрации - он будет продолжать считаться таки регистратором расчетных операций, ибо у клиента на руках бумага с печатью, по которой это самое государство признает его регистратором расчетных операций. и в этой бумаге сроки эксплуатации РРО НЕ указаны.
п.с.
Владимир Викторович, а вы таки часом не с ровенской дфс?

Владимир09.02.18 16:25
INSPECTOR,
Кстати, как Вы контролируете сроки эксплуатации РРО и каким образом уведомляете СХ об окончании срока?

INSPECTOR09.02.18 17:10
Владимир,контролирую не я, а АИС РРО. Так и кнопочка такая есть - "по термину эксплуатации". Можно задать в поле по состоянию на сегодняшний день , или за месяц до истечения срока. Очень важно при регистрации РРО, особенно б/у-шных РРО правильно проставить дату ввода в эксплуатацию. А вот в самих паспортах производители частенько пишут "СРЕДНИЙ СРОК ЭКСПЛУАТАЦИИ РРО не менее 7 ЛЕТ" . Понимай как знаешь. Толи от 6-ти с половиной лет до 7-ми с половиной лет, то ли от 6 до 8-ми. Не менее 7 лет, значит и больше может протянуть, все ограничивается количеством кластеров в фискальном блоке РРО?
Как уведомляю? Неадекватных (их есть у меня немного) - письменно по почте, нормальных людей - по телефону, или в личной беседе. Ибо обязательное письменное уведомление ничем не предусмотрено.
Помню не так давно Киев, не подумавши, направил базы с косяками по зарегистрированным РРО по областям, а те в свою очередь по районам.
Мамадарагая.... у меня глаза открылись, очень широко.
Народ работает на зарегистрированных РРО, которые даже ещё без модемов, на зарегистрированных РРО, у которых срок эксплуатации вышел 2-3 года назад, на АЗС-ках используются зарегистрированные Датекс МР-50 (НА АЗС-ках Карл!!!) , РРО многие годы используются с версиями, которых нет в реестре и т.д.
Как говорил доктор в старом анекдоте - "хорошо, что это не у меня!".
И тут вдруг на сцену выходит Ровенская ДФС , такая фся в беломЪ (с)

Владимир09.02.18 16:19
INSPECTOR Гаджет
Вы внимательно прочитали мое сообщение?
Я ответил Юре Г., а не комментировал статью.
И указал ему выдержку из НПА, где предусмотрен механизм принудительного снятия с регистрации РРО практически без участия СХ.
И вполне может быть, что СХ, имея на руках БУМАЖКУ работает на принудительно снятом с регистрации РРО.
Так что не так, инспектор?

https://buhgalter911.com/uk/news/news-1035403.html
 
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Відповідальність у разі використання РРО, (який вичерпав термін дії експлуатації)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2019
Використовуються технології uCoz
radionet