Рожнятів сервіс

Продаж і сервісне обслуговування касових апаратів, електронних ваг,
супутникове телебачення, ремонт телерадіоапаратури. м.Рожнятів,площа Єдності буд.6 тел.096-8253344

Вівторок, 23.10.2018, 10:51
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: admin  
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Реєстрація РРО
Реєстрація РРО
adminДата: Середа, 27.12.2017, 20:03 | Повідомлення # 1
Ранг 10
Група: Администраторы
Повідомлень: 1281
Статус: Offline
Реєстрація РРО


Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу платників на те, що Порядком реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, який застосовується для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженим наказом Міністрерства фінансів України від 14.06.2016 №547 зі змінами (далі – Порядок №547), національним операторам надано право реєструвати реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО )за місцем знаходження своїх відокремлених підрозділів або господарських одиниць, де будуть використовуватись РРО, за кодом ЄРДПОУ юридичної особи (п.3 глави 2 Порядку №547). Це право зберігається і за правонаступником.

При цьому, правонаступник має перебувати на обліку як платник податків за неосновним місцем обліку в органі ДФС, де реєструється РРО.

Взяття на облік за неосновним місцем обліку здійснюється на підставі заяви про взяття на облік за неосновним місцем обліку за формою №17-ОПП, або на підставі відповідної позначки, що проставляється платником податків у повідомлення за формою №20-ОПП.

Відсутність суб’єкта господарювання або його відокремленого підрозділу на обліку в контролюючому органі за адресою господарської одиниці, де буде використовуватися РРО, є підставою для відмови у реєстрації РРО (п.8 глави 2 розділу ІІ Порядку №547).

Пунктом 3 розділу ІІІ Порядку №547 встановлено, що РРО може застосовуватись тільки в тій господарській одиниці, яка зазначена в реєстраційному посвідчені.

Розрахункові документи, що друкуються РРО, форма яких затверджена наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 №13 «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов’язаної ііз використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми №ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11.02.2016 за №220/28350, містять обов’язкові реквізити – найменування та адресу господарської одиниці, які мають відповідати наймуванню та адресі, що зазначені у документі на право власності чи користування господарською одиницею.

Отже, реєстрація РРО має відбуватися із дотриманням вимог, передбачених зазначеними вище нормативно-правовими актами.

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області
 
Форум » Касові апарати » РРО - без проблем. » Реєстрація РРО
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Cайт ЦСО Шумей М.В. м.Рожнятів

Copyright "Рожнятів сервіс" © 2009 - 2018
Використовуються технології uCoz
radionet